Yaching Polska PL

Czarter łodzi Mikołajki – żegluj z Yachting Polska

Świadczymy usługi czarteru łodzi w Mikołajkach. Jeśli marzysz o spędzeniu wyjątkowego czasu na łodzi, prawdziwym relaksie, wolności i oddechu od codziennych spraw – sprawdź naszą ofertę. Wynajmujemy zarówno jednostki należące do firmy, jak i stanowiące własność współpracujących z nami klientów. Stacjonują one w porcie w centrum Mikołajek. Dbamy o to, żeby oferta czarteru była na tyle różnorodna, aby w pełni odpowiadać na oczekiwania miłośników wodnych wojaży. Znajdziesz u nas łodzie kabinowe, otwartopokładowe, skutery wodne, łodzie typu houseboat oraz luksusowe jednostki, które będą idealnym miejscem na imprezę oraz event firmowy. Zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Z czarteru niektórych łodzi możesz skorzystać nawet, gdy nie masz patentu żeglarskiego ani motorowodnego. Przepisy Ustawy o żegludze śródlądowej stanowią, że jachty motorowe o długości kadłuba do 13 m oraz mocy silnika do 75 KM nie wymagają uprawnień. W naszej ofercie znajdziesz łodzie typu houseboat, m.in. Futura 40 Grand Horizon, która zachęca do odpoczynku na wodzie w prawdziwie domowym klimacie. Podobnie jak Calipso 750 jest wyposażona w system sterów strumieniowych, które zapewnią Ci precyzję i bezpieczeństwo podczas wykonywania manewrów oraz cumowania. Możesz zapomnieć o stresie, związanym z manewrowaniem przy nieco silniejszym wietrze lub na odcinku, który jest bardziej zatłoczony.

Dlaczego warto skorzystać z naszego czarteru łodzi w Mikołajkach?

Naszymi klientami są zarówno początkujący żeglarze, osoby pływające okazjonalnie, jak i pasjonaci wodnych wycieczek z dużą dawką adrenaliny. Poza rozmaitym sprzętem, który dopasowujemy do różnych preferencji w zakresie spędzania wolnego czasu na łodzi, dbamy także o każdy szczegół, który dotyczy jej wynajmu. Cenimy sobie bezpośredni i zrozumiały kontakt z klientem – dlatego w razie potrzeby doradzamy wybór optymalnej jednostki, ponadto zapewniamy przejrzyste warunki czarteru, a także atrakcyjne ceny. Łodzie na wynajem, które nie wymagają uprawnień do żeglowania, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób o różnym poziomie umiejętności sterowania łodzią. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego przywiązujemy uwagę do ich odpowiedniego przygotowania do rejsu.

To samo dotyczy wynajmowanego sprzętu – łącznie z profesjonalnym zimowaniem łodzi w Mikołajkach, dzięki któremu nasze jednostki są odpowiednio zabezpieczone w celu przetrwania tych kilku miesięcy, za którymi nie przepada żaden miłośnik żeglugi. Dbamy o ich systematyczne przeglądy i konserwacje, dlatego kiedy wynajmiesz u nas jacht – otrzymasz łódź, która jest w pełni gotowa do rejsu.

Działamy szybko, sprawnie i dokładnie – jednak zawsze dysponujemy odpowiednią ilością czasu, aby udzielić niezbędnych wyjaśnień i odpowiedzieć na wszystkie pytania – zwłaszcza zadane przez mniej doświadczonych motorowodniaków. Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru łodzi w Mikołajkach i skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje plany dotyczące wodnego wypoczynku na jednej z nich.

Łodzie kabinowe:

Wymagające patentu


Airon 300

Łódź motorowa o długości 9,25m, szerokość: 3,04m, wyposażona w 2x silniki diesel po 400KM razem 800KM, łódź zarejestrowana na 8 osób, duża przestronna kabina z 2 sypialniami, kuchnią i łazienką. Wyposażona w: Lodówka, radio AUX , USB, bluethooth, duża echosonda, 2x prysznic w łazience i rufie, kuchnia gazowa, zlew, duża platforma słoneczna na dziobie, szeroki trap na rufie. Łódź wynajmowana jest ze sternikiem dla osób z dużym doświadczeniem łódź może zostać wynajeta po sprawdzeniu umiejętności skipera.

Cena: 3500 zł – 4000zł /dzień /doba

plus koszt paliwa 

Możliwość wynajęcia na godziny .

Larson 290 cabrio

Kabinowa, luksusowa, szybka łódź ze sternikiem lub bez sternika (wymagany patent), o długości 9 m, 2005 rok,  2×270 KM. Opłaty: 900 zł/h plus koszty paliwa. Możliwość wynajęcia na doby 2700 zł plus koszt paliwa, kaucja 4000 zł; powyżej 3 dób cena wynosi 2000 zł/doba. Jednostka bierze na siebie 10 osób i zapewnia możliwość spania dla 6 osób.  Jest dobra na organizację eventów, spotkań biznesowych, wieczory panieńskie i kawalerskie itp.

  • Wyposażenie: klimatyzacja, ogrzewanie, lodówka, wc z prysznicem , ekspres do kawy, mikrofalówka, zlew, indukcja, TV, radio CD.

 

 

 

Grandezza 28 OC

 Luksusowa i duża jednostka o długości 8,80 m oraz szerokości 2,85 m. Wymagany patent sternika – ewentualnie można płynąć z naszym sternikiem. Moc: 300 KM.  D4 bierze na siebie 8 osób. Koszt wynajęcia to 5500 zł/doba plus koszta paliwa; kaucja 5000 zł .

Weelcraft 21 SC

Łódź z małą kabiną na 6 osób. Jednostka bardzo stylowa i rzucająca się w oczy. Parametry łodzi przedstawiają się następująco:

długość: 6,21 m

szerokość:  2,26 m

Silnik o mocy 300 KM – stacjonarny 

Koszt wynajęcia to 1600 zł/dzień plus koszt paliwa i plus kaucja zwrotna w wysokości 3000 zł.

Łodzie otwartopokładowe i skutery wodne

Mariah 182

Otwartopokładowa Mariah 182 o długości 5,5 m, 2007 rok, na 6-7 osób. Jednostka o mocy 140 KM. Możliwość wynajęcia na godziny jak i na cały dzień, wymagany patent sternika motorowodnego. Cena: 800 zł/h z paliwem lub 1400 zł/dzień, plus koszt paliwa oraz kaucja w wysokości 3000 zł.

Skutery wodne

  • Spark 130 KM 450 zł/h

Sea doo: 260 KM, koszt: 800 zł/h, wymagany patent sternika. W cenę wliczony jest koszt paliwa. Kaucja wynosi 1000 zł.

Łodzie typu houseboat

Niewymagające patentu 

Calipso 750

Houseboat – łódź spacerowa Calipso 750 o mocy 30 KM. Silnik zaburtowy, 2020 rok,  nie wymaga posiadania uprawnień. Długość 7,5 m, szerokość 2,8 m. Posiada 3 sypialnie, TV, radio z wejściem na USB, solar, ciepłą i zimną wodę, oddzielną kabinę z wc i prysznicem. Na wyposażeniu są także: echo sonda, ster strumieniowy, kuchnia, lodówka itp. Bardzo wygodna, przestronna jednostka.

Cena 900 zł/doba plus koszty paliwa i kaucja 3000 zł.

 

Futura 40 Grand Horizon

Futura 40 Grand Horizon jest najnowszym modelem jachtu motorowego. Posiada aż 50 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego pod pokładem aż 21 m2. Pokład słoneczny na dziobie i dachu to łącznie 12 m2. Łódź ma 3 zamykane kajuty i jest przystosowana do komfortowych rejsów dla 6 osób. Estetyka, nowoczesność i użyteczność są dopracowane do perfekcji. Yacht pływa spacerowo z prędkością ok. 20 km/h. Nie jest wymagany patent sternika wodnego.

W sezonie letnim od 01.05 do 31.08.2023 roku preferowany czas wynajęcia jednostki to min. 7 dni.

Cena: 2500 PLN/doba

Kaucja : 5000 zł – płatna z góry

 

Futura 45 Seamaster

Futura 45 Seamaster to najnowsza oferta znanej i renomowanej stoczni Cobra Yachts. Premiera miała miejsce w 2021 roku! Jest to jednostka o najwyższym standardzie mieszkalnym. Jej czarter zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających motorowodniaków. Doskonałe własności nautyczne zapewnia odpowiednia konstrukcja kadłuba. Futura 45 Seamaster wyposażona jest w silnik stacjonarny Yanmar 80 KM oraz 2 stery strumieniowe: dziobowy i rufowy. Umożliwia to obracanie jachtu podczas manewrów portowych niemal w miejscu. Flybridge zapewnia sternikowi pełny widok na akwen i ułatwia sterowanie, zwłaszcza w ciasnych miejscach. Z kolei głębinowa płetwa sterowa daje dobrą stateczność kursową.

W sezonie letnim od 01.05 do 31.08.2023 roku preferowany czas wynajęcia jednostki to min. 7 dni.

Cena:  3500 PLN/doba

Kaucja : 5000 zł – płatna z góry

Nasze propozycje luksusowych łodzi na eventy

Z naszym sternikiem

Chaparall 330

Chaparall 330 to kabinowa, duża jednostka o długości 10 m i szerokości 2,80 m. Posiada motory 2×300 KM, jest bogato wyposażona i przeznaczona dla 10 osób. Rok budowy: 2008. Łódź wynajmujemy tylko z naszym sternikiem,  ewentualnie po sprawdzeniu umiejętności jest możliwość wynajęcia i pływania samodzielnie.

Cenę ustalamy indywidualnie.

Cobalt  343

Luksusowa jednostka  motorowa o łącznej mocy 1200 KM z wzmocnionymi silnikami rejsingowymi,   dająca niezapomniane wrażenia  dla użytkowników. Pokład dostosowany dla 10 osób, z małą kabiną, w której znajduje się niezależna toaleta, TV, radio, lodówka.  Łódź o długości  ok. 12 m i 3 m szerokości rozwija prędkość na wodzie 110 km/h. Jednostka wynajmowana jest z naszym sternikiem  na eventy, prywatne rejsy godzinowe. Istnieje możliwość prowadzenia jednostki przy obecności naszego sternika.

Cenę ustalamy indywidualnie.

 

Posiadamy więcej  atrakcyjnych jednostek – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły! Do łodzi spacerowych czyli mieszkalnych zapewniamy komplety pościeli oraz zastawy kuchennej.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy do kontaktu.

 Rezerwacja łodzi email : yachtingpolska@gmail.com

 

Dodatkowe opłaty:

  • niesklarowana toaleta chemiczna – 500 zł,
  • nieopróżniony zbiornik fekaliów – 500 zł,
  • udrożnienie toalety – 1000 zł,
  • siatka zabezpieczająca na relingi – 250 zł,
  • czarter krótszy niż 4 doby: zwyżka od 30 % – nie dotyczy łodzi motorowych z patentem i tylko w wysokim sezonie tj. 1.07-31.08,
  • pies na jachcie – 500 zł za cały rejs,
  • sprzątanie końcowe jachtu żaglowego – 250 zł (jeśli jacht wymaga takiej usługi po czarterze).

Scroll to Top