Yaching Polska PL

Łodzie i jachty Mazury – sprzedaż jednostek nowych i używanych

Przeglądasz oferty łodzi i jachtów na Mazurach? Czujesz, że nadszedł już czas na zakup własnego pojazdu wodnego? Chętnie Ci pomożemy! Rozumiemy, że taka inwestycja budzi sporo emocji, a radość i podekscytowanie nierzadko ustępują miejsca obawom o trafność wyboru, o którym decyduje wiele czynników. Twoje umiejętności żeglarskie i parametry oraz moc maszyny to początek dłuższej listy kryteriów, które z pewnością kłębią się już w Twojej głowie. Nawet jeśli żeglujesz już od dawna i korzystałeś wcześniej z wynajmu jednostek pływających – np. z oferowanego przez nas czarteru łodzi na Mazurach – mogą towarzyszyć Ci wątpliwości i niepokój. To naturalne.

Kupno własnej łodzi to sprawa innej rangi, spełnienie marzeń – często mających swój początek w dzieciństwie. Dlatego poza przeglądaniem ofert łodzi i jachtów na Mazurach nasi klienci mogą liczyć na znacznie więcej – zapewniamy im fachowe doradztwo, które obejmuje aspekty techniczne i formalne oraz odnosi się do ich oczekiwań oraz możliwości budżetowych. Ponadto pomagamy im w procesach rejestrowania i ubezpieczania zakupionych jednostek. Bierzemy na siebie różne zadania, na które mogą nie mieć wystarczającej ilości czasu, wiedzy albo ochoty. Dbamy o to, aby jak najszybciej mogli zacząć delektować się w pełni urokami wodnych podróży i swobodą, o jakiej marzą. Liczymy na to, że wkrótce dołączysz do ich grona!

Dodaj ogłoszenie na naszej stronie: sprzedam łódź Mazury, sprzedam motorówkę Mazury

Jeśli zastanawiasz się, w jakim miejscu zamieścić ogłoszenie typu: sprzedam łódź Mazury – mamy dla Ciebie propozycję. Zależy nam oferowaniu klientom kompleksowych usług i odpowiadaniu na ich różnorodne oczekiwania – dlatego umożliwiamy im dodawanie ogłoszeń, które dotyczą sprzedaży jednostek pływających. Taka decyzja może wynikać z rozmaitych powodów i podobnie jak zakup łodzi – budzić dużo emocji. Są one jeszcze mocniej odczuwalne, gdy zależy im na jak najszybszej transakcji, a łódź należy do używanych. Kupujący przeważnie przygotowują się do takiej inwestycji i wiedzą, na co zwracać szczególną uwagę albo dokonują oględzin z osobą, która ma taką wiedzę i jest w stanie szybko wyłapać ewentualne nieprawidłowości.

W kwestii przygotowania maszyny do sprzedaży, oprócz przeglądu i ewentualnej naprawy łodzi w Mikołajkach oferujemy Ci możliwość bezpłatnego zamieszczenia ogłoszenia. Być może zapytasz teraz, co będzie po tym, jak dodasz już informację typu: sprzedam motorówkę Mazury. Życzymy Ci, aby jak najszybciej znalazła się osoba zainteresowana Twoim pojazdem wodnym i w tym celu zoptymalizujemy treść Twojego ogłoszenia pod kątem SEO – zadbamy, aby było dobrze widoczne w sieci. Poza znajdującą się na naszej stronie giełdą – pojawi się ono również w mediach społecznościowych Yachting Polska. W ten sposób skorzystasz ze wszystkich potencjalnych kanałów komunikacji z naszymi klientami.

Jakie łodzie i jachty znajdują się w naszej ofercie?

Mamy na uwadze różne potrzeby i możliwości klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno jednostki nowe (w tym wyprodukowane na zamówienie, lecz nieodebrane przez zamawiającego), jak i używane. Chcemy podkreślić, że oferta ta zmienia się dynamicznie, dlatego jeśli chcesz sprawdzić dostępność wybranej łodzi – skontaktuj się z nami. Sprzedawane przez nas łodzie i jachty w Mikołajkach różnią się wielkością, rodzajami silników, mocą, wyposażeniem oraz liczbą osób, jaką mogą pomieścić na pokładach. Mają także rozmaite przeznaczenie:

  • Flipper 900 DC oraz Flipper 900 ST z hard topem oraz silnikami zaburtowymi Mercury Verado V8 to jachty luksusowe, idealne do organizacji imprez i eventów firmowych oraz przeznaczone dla 11 osób; są dostępne z pełnym wyposażeniem – kuchenką, lodówką, schładzalnikiem, stolikiem opuszczanym elektrycznie, oświetleniem led; możesz wybrać wersję o mocy 2×250 lub 2×300 KM;
  • Nimbus T9 – to łódź, która świetnie sprawdza się zarówno w użytkowaniu sportowym, rekreacyjnym, jak i transportowym; jest przeznaczona dla 8 osób i wyposażona m.in. w aneks kuchenny, lodówkę, kabinę łazienkową; moc jednostki wynosi 250 KM (silnik Mercury Verado);
  • Nimbus T11 – wersja bardziej przestronna od poprzedniej, wyposażona w salon z regulowanymi i odwracanymi siedzeniami, oświetlenie LED, aneks kuchenny z lodówką, łazienkę z kabiną prysznicową oraz kokpit z siedzeniami dla 3 osób; moc łodzi w wersji standardowej wynosi 2×300 KM (silnik Mercury Verado V8); jednostka pomieści 10 osób;
  • Saxdor 320 GTC – łódź motorowa wyposażona w silnik Mercury Verado V8 2×300 KM, z tarasem słonecznym z przodu; jest przeznaczona dla 8 osób i świetnie nadaje się na rejsy po morskich wodach przybrzeżnych oraz jeziorach; na jej wyposażenie składają się m.in. aneks kuchenny, lodówka, oświetlenie nawigacyjne i wewnętrzne LED, rozkładany stół w kabinie głównej;
  • Chaparall 310 Signature 2019 – łodź motorowa z silnikiem Mercruiser 2×250 KM, pełnym oświetleniem LED, 2 lodówkami i mikrofalówką, łazienką, toaletą i prysznicem zewnętrznym; jest przeznaczona dla 10 osób, wyróżnia ją m.in. bardzo wygodny kokpit; stanowi wspaniały wybór zarówno dla dwojga, jak i dla całej rodziny.

To oczywście tylko przykładowe propozycje. Sukcesywnie poszerzamy asortyment, o czym informujemy przede wszystkim w mediach społecznościowych. Warto podkreślić, że oprócz sprzedaży oferujemy także leasing łodzi motorowych. Jest to doskonała alternatywa dla przedsiębiorców, którzy np. nie mają w planach zakupu takiej jednostki albo nie dysponują wymaganym budżetem, stawiają natomiast na biznesowy model utrzymania łodzi i chcą, aby taka inwestycja przynosiła im dochody. Zapewniamy doradztwo finansowe dotyczące leasingu oraz sprzedaży i udzielamy szczegółowych informacji na temat ich warunków. Oferujemy możliwość negocjacji cen. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością porozmawiamy.

Scroll to Top