Yaching Polska PL

Ubezpieczenia łodzi Mikołajki – zapewnij skuteczną ochronę sobie i swojej jednostce

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite ubezpieczenia łodzi w Mikołajkach, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy korzystasz z jednostki rekreacyjnie, komercyjnie czy do uprawiania sportów wodnych – z nami ubezpieczysz ją na dogodnych warunkach. Dotyczy to zarówno podstawowych, jak i dodatkowych pakietów ubezpieczeń, które obejmują np. inne niż standardowe wyposażenie łodzi. Twój telefon komórkowy, tablet albo designerski aparat fotograficzny z pewnością zaliczają się takich urządzeń. Polisa CASCO może obejmować zarówno wszystkie potencjalne ryzyka, jak i tylko wybrane z nich. Możesz zdecydować się na nią, kiedy zależy Ci na ochronie w przypadku wywrócenia łodzi czy kolizji z inną jednostką, ponadto kradzieży jachtu oraz dodatkowych sprzętów, które na nim się znajdują.

Zajmujemy się także sprzedażą łodzi i jachtów w Mikołajkach, ponadto oferujemy ich leasing – dlatego ubezpieczenia tego typu jednostek są także integralnym elementem naszej oferty. Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość usług – dbamy o to, aby klienci mogli sprawnie i skutecznie załatwić u nas wszelkie sprawy i dopełnić formalności, które towarzyszą bezpiecznej i odpowiedzialnej żegludze. Analizujemy sytuację każdego klienta, przedstawiamy propozycje rozwiązań i pomagamy w wyborze takiego pakietu ubezpieczeń, który będzie maksymalnie dopasowany do jego oczekiwań i możliwości. Cieszy nas, że miłośnicy wodnych przygód zwracają dużą uwagę zarówno na odpowiednie zabezpieczenie sprzętu pływającego, jak i samych siebie oraz reszty załogi.

O czym warto pamiętać przy ubezpieczaniu łodzi?

Oprócz polisy CASCO oferujemy oczywiście ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Mimo że w naszym kraju polisa OC na łódź nie jest obowiązkowa, trudno polemizować ze stwierdzeniem, że jej posiadanie odgrywa ogromną rolę. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że Ty i Twoja jednostka możecie nieumyślnie doprowadzić np. do usterki lub zniszczenia innej łodzi, a to pociągnie ze sobą konieczność wypłaty odszkodowania. Będzie ono jeszcze wyższe, gdy wskutek tego zdarzenia jej pasażerowie doznają uszczerbku na zdrowiu. Pokrywanie strat z własnej kieszeni może wówczas ogromnie nadwyrężyć Twój budżet. Scenariusz, rzecz jasna, może być odwrotny i to właśnie Twoje zdrowie może ucierpieć wskutek wypadku podczas żeglugi. Dlatego ubezpieczenie NNW ma tak samo istotne znaczenie na szlakach wodnych, jak i na lądzie.

Przed zawarciem umowy będziemy potrzebować od Ciebie kluczowych informacji, dzięki którym zaproponujemy potencjalne rozwiązania, a także ustalimy wysokość składki ubezpieczeniowej. Zachęcamy Cię do wypełnienia i przesłania formularza, który znajduje się na naszej stronie i dotyczy ubezpieczenia – wówczas otrzymasz od nas kalkulację składki. Pamiętaj, że na jej wysokość mają wpływ: wartość jednostki oraz jej stan techniczny, sposób eksploatacji, maksymalna prędkość – jaką jest w stanie rozwinąć, historia dotychczasowych szkód, a także rodzaj wód, po których będzie się poruszać. O jej ostatecznej kwocie decydują również wszelkie rozszerzenia, na które możesz się zdecydować. Jednym z nich jest ubezpieczenie rzeczy osobistych skippera i załogi.

Wiesz zapewne, że finalny kształt polisy i wysokość składki ubezpieczeniowej są wypadkową rozmaitych czynników. Jesteśmy od tego, aby je gruntownie poznać i zadbać o to, aby skorzystanie z naszej oferty ubezpieczenia łodzi w Mikołajkach było gwarancją Twojego prawdziwego spokoju oraz radości z podróżowania – nie tylko Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Przyznasz z pewnością, że nie ma nic cenniejszego od świadomości, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą spotkać każdego miłośnika wodnych eskapad, niezależnie od jego kompetencji – otrzymasz niezbędną pomoc w ramach swojego ubezpieczenia. Czekamy na Ciebie – skontaktuj się z nami i żegluj bez zmartwień oraz zbędnych trosk!

Scroll to Top