Yaching Polska PL

Ubezpieczenia łodzi Mazury – zadbaj o prawdziwy relaks podczas rejsu

Dzięki oferowanym przez nas ubezpieczeniom łodzi na Mazurach unikniesz różnych dodatkowych wydatków, związanych z wystąpieniem nieprzewidzianych zdarzeń. Dotyczą one przede wszystkim eksploatacji jednostki, która poruszając się po wodach śródlądowych na terenie Polski i reszty Europy jest narażona m.in. na kolizje, wypadki oraz kradzieże. Żegluga, podobnie jak jazda samochodem, może być synonimem wolności, prawdziwego relaksu i wytchnienia od codzienych trosk – towarzyszy jej jednak ryzyko. Co więcej, na pojawienie się zagrażających sytuacji możesz po prostu nie mieć wpływu. Dlatego warto ubezpieczyć łódź, a tym samym zadbać o własny spokój i komfort psychiczny. Tylko wtedy Twoja radość z każdego rejsu będzie prawdziwa. Wypełnij i prześlij nam formularz zgłoszeniowy, który dotyczy ubezpieczenia, a my przygotujemy dla Ciebie kalkulację składki!

Warto dodać, że zajmujemy się również ubezpieczeniami łodzi na Mazurach, które nasi klienci biorą w leasing. Wynajem długoterminowy jednostek jest także elementem naszej oferty, dlatego kiedy zdecydujesz się na leasing łodzi w Yachting Polska – zadbamy również o jej atrakcyjne ubezpieczenie. U nas otrzymasz polisę na łódź żaglową, żaglowo-motorową, motorową, a także na inne rodzaje sprzętu pływającego. Przeanalizujemy dokładnie Twoje oczekiwania oraz wszystkie czynniki, które mają wpływ na rodzaj i wysokość ubezpieczenia. Pomożemy Ci w wyborze jego optymalnego wariantu – Ty będziesz zaś żeglować bez obaw i zmartwień, które zakłócają wypoczynek.

Jakie ubezpieczenia łodzi oferujemy?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej uchroni Ciebie i załogę przed nieprzewidzianymi wydatkami w sytuacji, gdy dojdzie do wyrządzenia szkody innym jednostkom pływającym oraz osobom, które nie są częścią załogi. Chwila nieuwagi może zdarzyć się nawet najlepszym żeglarzom. W trakcie rejsu łatwo wówczas o kolizję z inną łodzią, a podczas cumowania o uderzenie w osobę, która znalazła się akurat w pobliżu. Poza OC oferujemy oczywiście ubezpieczenie CASCO, obejmujące szkodę częściową albo całkowitą. Ten rodzaj polisy jest również istotny – wyobraź sobie zniszczenia, jakie mogą wyrządzić Tobie i Twojej łodzi silna wichura i deszcz. Pamiętaj także, że ten wariant ubezpieczenia okaże się niezwykle pomocny w sytuacji, gdy Twoja łódź osiądzie na mieliźnie i będziesz potrzebować fachowego sprzętu do podniesienia jej z wody.

Ubezpieczenie może również obejmować posezonową opiekę nad łodzią, w ramach zimowania łodzi na Mazurach lub ograniczać się jedynie do okresu jej eksploatacji. Możesz wybrać wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. W ramach dodatkowych pakietów oferujemy m.in. polisę dotyczącą następstw nieszczęśliwych wypadków. Podobnie jak na drodze lądowej – tego typu zdarzenia na wodzie również mogą skutkować uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią. Dlatego warto rozważyć ubezpieczenie NNW, dzięki któremu zadbasz dodatkowo o komfort swojego żeglowania. Zapraszamy do kontaktu – napisz lub zadzwoń do nas. Przedstawimy szczegóły oferty ubezpieczeń łodzi na Mazurach, odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy optymalne rozwiązanie.

Scroll to Top