Yaching Polska PL

Serwis / naprawa

Jak wiadomo każdy sprzęt wymaga odpowiedniej konserwacji , serwisu a także napraw bez względu na to czy jest nowy czy używany.  Łodzie motorowe jak i wszelkiego rodzaju jednostki pływające charakteryzują się dużą awaryjnością ( duży wpływ na to ma wilgoć ) plus serwisy , które są obowiązkowe do wykonania wiosną jaki i jesienią. Wymagają one skorzystania z odpowiednio serwisu motorowodnego. Nasza firma posiada tylko sprawdzonych, rzetelnych fachowców zajmując się tylko i wyłącznie sprzętem wodnym posiadających do tego odpowiednie warunki , narzędzia a także autoryzacje i co najważniejsze wiedze. 

Sprzęt wodny jest drogim hobby więc nie może być tu mowy o oszczędzaniu na konserwacji. Z praktyki jest już  nam znane ze  rodzi to większe straty. Warto jest więc zaufać i korzystać już ze sprawdzonych serwisów.

Jednostki napędzane silnikami spalinowymi, elektrycznymi czy łodzie żaglowe są przez wiele miesięcy użytkowane na wodzie i pływają pod obciążeniem dlatego też dużo szybciej ulegają awariom po przez wilgoć czy też nie odpowiednie jej użytkowanie albo błędnie przeprowadzony serwis.

Wszystko to wymaga odpowiedniego i fachowego serwisu a jeśli już dojdzie do awarii to do zdiagnozowania usterki i szybkiego jej przywrócenia do ponownego użytkowania . Współpracujemy z serwisami, warsztatami motorowodnymi oraz serwisantami z wieloletnim doświadczeniem posiadających odpowiednie narzędzia a także co w dobie elektroniki jest ważne specjalistyczny sprzęt do diagnostyki.

W momencie gdy do awarii dojdzie na wodzie , holujemy taką łódź do bezpiecznego i najbliższego portu .

Świadczymy takie usługi jak:

– serwis zimowy i wiosenny łodzi

– naprawy silników stacjonarnych jak i zaburtowych

– tapicerka , szycie bini mini , plandek

– rzeczoznawstwo do odszkodowań

– holowanie łodzi

– diagnostyka komputerowa

– mycie łodzi

– polerowanie łodzi plus zaprawki ubytków

– malowanie dna farbą antyporostową bez podkładu i z podkładem

– montaż sterów strumieniowych

i wiele innych … 

Wszystkie w/w czynności wyceniamy indywidualnie .

Zapytania można kierować na email lub po prostu zadzwonić .

łodzie jachty Mazury
Scroll to Top