Yaching Polska PL

Czarter łodzi Mazury – wynajmij łodź i poczuj prawdziwą wolność

Jeśli jest cokolwiek, co jeszcze powstrzymuje Cię przed czarterem łodzi na Mazurach, zadbamy o to, aby rozwiać Twoje wątpliwości. Wynajem łodzi to sposób na cudowne wakacje we dwoje, z rodziną czy przyjaciółmi. To okazja do bliskiego kontaktu z przyrodą i poznawania jej z nieco innej strony niż w trakcie leśnych wycieczek czy spaceru brzegiem jeziora. Co więcej, to szansa na doświadczanie swobody i wolności, tak uwielbianych przez miłośników wodnych eskapad. Kraina Tysiąca Jezior zachęca bez wątpienia do żeglugi i zwiedzania w ten sposób swoich turystycznych atrakcji, a także podziwiania cudownych krajobrazów. Sprzyja temu m.in. duża liczba mazurskich portów oraz szeroka oferta czarteru łodzi, którą dopasujesz do swoich oczekiwań względem wielkości, wyposażenia czy mocy jednostki, a także własnych umiejętności żeglarskich.

Oferujemy łodzie, które zapewniają zarówno sportowe, jak i spacerowe prędkości. Są to jednostki, które zabierają na pokład od 6 do 10 osób. A jeśli marzysz o rejsie ze swoim psiakiem – nic prostszego! On też ma prawo do tak wyjątkowego wypoczynku. Chcemy, aby Twoja podróż Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich była dokładnie taka, jak sobie wymarzysz. Co więcej, znajdujące się w naszej ofercie łodzie typu houseboat nie wymagają posiadania uprawnień do żeglugi – zatem brak odpowiedniego doświadczenia nie stanowi przeszkody do ich wynajmu. Ponadto tego typu maszyny są bardziej bezpiecznie niż szybkie jednostki kabinowe czy otwartopokładowe, które także zobaczysz w naszej ofercie. Warto dodać, że barki lub domki na wodzie – jak nazywane są często łodzie houseboat – są bardzo popularne z tego względu, również w naszym regionie.

Na co możesz liczyć w ramach czarteru łodzi na Mazurach z Yachting Polska?

Oprócz wszystkich niezbędnych formalności, jakich dopełnimy w związku z wynajmem łodzi (m.in. podpisania umowy czarterowej oraz protokołu przejęcia jednostki w czarter), sprawdzimy dokładnie zgodność opisu jej wyposażenia ze stanem faktycznym. Nasz bosman odpowie także na wszelkie Twoje pytania, np. dotyczące obsługi instalacji oraz urządzeń. Uruchomi silnik i sprawdzi poprawność jego działania. W zależności od stopnia zaawansowania Twoich umiejętności sterowania łodzią (zwłaszcza, jeśli nie masz patentu i dużego doświadczenia) – udzieli wszystkich niezbędnych instrukcji, które dotyczą prowadzenia jednostki. Pamiętaj, że możesz także zdecydować się na czarter łodzi ze sternikiem – jest to świetna okazja, aby poczuć się pewniej na wodzie, a także dowiedzieć się więcej na temat obsługi jednostki.

Wynajem łodzi to zarówno okazja do cudownego odpoczynku, jak i np. przemyślenia ewentualnego zakupu własnego wodnego pojazdu. Zajmujemy się także sprzedażą łodzi i jachtów w Mikołajkach oraz obserwujemy, że dla części klientów czarter jest absolutnie wytarczający. Inni z czasem decydują się zaś na własną łódź, ponadto zdobycie uprawnień na jednostki, dzięki którym ich rejsom będą towarzyszyć większa prędkość i dodatkowy dreszczyk emocji. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – dlatego np. luksusowe łodzie na różnego typu eventy (m.in. Chaparall 330 i Cobalt 343) wynajmujemy z naszym sternikiem.

Łodzie kabinowe:

Wymagające patentu 

Larson 290 cabrio

Kabinowa, luksusowa, szybka łódź ze sternikiem lub bez sternika (wymagany patent), o długości 9 m, 2005 rok,  2×270 KM. Opłaty: 900 zł/h plus koszty paliwa. Możliwość wynajęcia na doby 2700 zł plus koszt paliwa, kaucja 4000 zł; powyżej 3 dób cena wynosi 2000 zł/doba. Jednostka bierze na siebie 10 osób i zapewnia możliwość spania dla 6 osób.  Jest dobra na organizację eventów, spotkań biznesowych, wieczory panieńskie i kawalerskie itp.

  • Wyposażenie: klimatyzacja, ogrzewanie, lodówka, wc z prysznicem , ekspres do kawy, mikrofalówka, zlew, indukcja, TV, radio CD.

 

 

 

Grandezza 28 OC

 Luksusowa i duża jednostka o długości 8,80 m oraz szerokości 2,85 m. Wymagany patent sternika – ewentualnie można płynąć z naszym sternikiem. Moc: 300 KM.  D4 bierze na siebie 8 osób. Koszt wynajęcia to 8500 zł/doba plus koszt paliwa; kaucja 15000 zł .

Weelcraft 21 SC

Łódź z małą kabiną na 6 osób. Jednostka bardzo stylowa i rzucająca się w oczy. Parametry łodzi przedstawiają się następująco:

długość: 6,21 m

szerokość:  2,26 m

Silnik o mocy 300 KM – stacjonarny 

Koszt wynajęcia to 1600 zł/dzień plus koszt paliwa i plus kaucja zwrotna w wysokości 3000 zł.

Łodzie otwartopokładowe i skutery wodne

Mariah 182

Otwartopokładowa Mariah 182 o długości 5,5 m, 2007 rok, na 6-7 osób. Jednostka o mocy 140 KM. Możliwość wynajęcia na godziny jak i na cały dzień, wymagany patent sternika motorowodnego. Cena: 800 zł/h z paliwem lub 1400 zł/dzień, plus koszt paliwa oraz kaucja w wysokości 3000 zł.

Skutery wodne

  • Spark 130 KM 450 zł/h

Sea doo: 260 KM, koszt: 800 zł/h, wymagany patent sternika. W cenę wliczony jest koszt paliwa. Kaucja wynosi 1000 zł.

Łodzie typu houseboat

Niewymagające patentu 

Calipso 750

Houseboat – łódź spacerowa Calipso 750 o mocy 30 KM. Silnik zaburtowy, 2020 rok,  nie wymaga posiadania uprawnień. Długość 7,5 m, szerokość 2,8 m. Posiada 3 sypialnie, TV, radio z wejściem na USB, solar, ciepłą i zimną wodę, oddzielną kabinę z wc i prysznicem. Na wyposażeniu są także: echo sonda, ster strumieniowy, kuchnia, lodówka itp. Bardzo wygodna, przestronna jednostka.

Cena 900 zł/doba plus koszty paliwa i kaucja 3000 zł.

 

Futura 40 Grand Horizon

Futura 40 Grand Horizon jest najnowszym modelem jachtu motorowego. Posiada aż 50 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego pod pokładem aż 21 m2. Pokład słoneczny na dziobie i dachu to łącznie 12 m2. Łódź ma 3 zamykane kajuty i jest przystosowana do komfortowych rejsów dla 6 osób. Estetyka, nowoczesność i użyteczność są dopracowane do perfekcji. Yacht pływa spacerowo z prędkością ok. 20 km/h. Nie jest wymagany patent sternika wodnego.

W sezonie letnim od 01.05 do 31.08.2023 roku preferowany czas wynajęcia jednostki to min. 7 dni.

Cena: 2500 PLN/doba

Kaucja : 5000 zł – płatna z góry

 

Futura 45 Seamaster

Futura 45 Seamaster to najnowsza oferta znanej i renomowanej stoczni Cobra Yachts. Premiera miała miejsce w 2021 roku! Jest to jednostka o najwyższym standardzie mieszkalnym. Jej czarter zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających motorowodniaków. Doskonałe własności nautyczne zapewnia odpowiednia konstrukcja kadłuba. Futura 45 Seamaster wyposażona jest w silnik stacjonarny Yanmar 80 KM oraz 2 stery strumieniowe: dziobowy i rufowy. Umożliwia to obracanie jachtu podczas manewrów portowych niemal w miejscu. Flybridge zapewnia sternikowi pełny widok na akwen i ułatwia sterowanie, zwłaszcza w ciasnych miejscach. Z kolei głębinowa płetwa sterowa daje dobrą stateczność kursową.

W sezonie letnim od 01.05 do 31.08.2023 roku preferowany czas wynajęcia jednostki to min. 7 dni.

Cena:  3500 PLN/doba

Kaucja : 5000 zł – płatna z góry

Nasze propozycje luksusowych łodzi na eventy

Z naszym sternikiem

Chaparall 330

Chaparall 330 to kabinowa, duża jednostka o długości 10 m i szerokości 2,80 m. Posiada motory 2×300 KM, jest bogato wyposażona i przeznaczona dla 10 osób. Rok budowy: 2008. Łódź wynajmujemy z naszym sternikiem cena 9500zł / dzień,  ewentualnie po sprawdzeniu umiejętności jest możliwość wynajęcia i pływania samodzielnie cena: 8500 zł / doba

Ceny za organizację eventu ustalimy indywidualnie.

Cobalt  343

Luksusowa jednostka  motorowa o łącznej mocy 1200 KM z wzmocnionymi silnikami rejsingowymi,   dająca niezapomniane wrażenia  dla użytkowników. Pokład dostosowany dla 10 osób, z małą kabiną, w której znajduje się niezależna toaleta, TV, radio, lodówka.  Łódź o długości  ok. 12 m i 3 m szerokości rozwija prędkość na wodzie 110 km/h. Jednostka wynajmowana jest z naszym sternikiem  na eventy, prywatne rejsy godzinowe. Istnieje możliwość prowadzenia jednostki przy obecności naszego sternika.

15000 zł cały dzień z naszym sternikiem.

Cenę za event ustalamy indywidualnie.

 

Posiadamy więcej  atrakcyjnych jednostek – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły! Do łodzi spacerowych czyli mieszkalnych zapewniamy komplety pościeli oraz zastawy kuchennej.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy do kontaktu.

yachtingpolska@gmail.com

Dodatkowe opłaty:

  • niesklarowana toaleta chemiczna – 500 zł,
  • nieopróżniony zbiornik fekaliów – 500 zł,
  • udrożnienie toalety – 1000 zł,
  • siatka zabezpieczająca na relingi – 250 zł,
  • czarter krótszy niż 4 doby: zwyżka od 30 % – nie dotyczy łodzi motorowych z patentem i tylko w wysokim sezonie tj. 1.07-31.08,
  • pies na jachcie – 500 zł za cały rejs,
  • sprzątanie końcowe jachtu żaglowego – 250 zł (jeśli jacht wymaga takiej usługi po czarterze).

Scroll to Top