Yaching Polska PL

Zimowanie łodzi Mazury – bezpieczeństwo dla łodzi i spokój dla Ciebie

Interesuje Cię zimowanie łodzi na Mazurach? Zależy Ci na tym, aby Twoja jednostka pływająca znalazła się w bezpiecznym miejscu – zanim ponownie wypłynie na szerokie wody? Skorzystaj z naszych usług – zadbamy o nią z największym profesjonalizmem i najlepiej, jak potrafimy. Powierz nam zimowanie swojej łodzi, a nowy sezon zaczniesz bez problemów i przykrych niespodzianek. Fachowa opieka posezonowa zapewni Twojemu sprzętowi wszystko, czego potrzebuje do regeneracji, Tobie zaś przyniesie spokój. Uwolni Cię bowiem od zmartwień, które dotyczą jego stanu i gotowości do pracy po kilkumiesięcznej przerwie. Zadbamy zarówno o slipowanie i transport jednostki do miejsca, które służy do zimowania, jak i transport powrotny do portu docelowego oraz wodowanie.

Oferujemy kompleksowe usługi zimowania łodzi na Mazurach – jednak ich zakres dopasowujemy za każdym razem do oczekiwań klientów. Elastycznie podążamy za ich potrzebami, które poznajemy szczegółowo przed nawiązaniem współpracy. Nie masz czasu na nic więcej oprócz zabrania rzeczy osobistych z łodzi? W porządku – resztę zadań wykonamy w Twoim imieniu. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że poza wyciągnięciem łodzi z wody i przewiezieniem jej w bezpieczne miejsce – zachodzi konieczność wykonania szeregu czynności, które składają się przygotowanie jednostki do zimowania. Demontaż takielunku, opróżnienie zbiorników i przewodów, oczyszczenie wszystkich podzespołów i wyposażenia zewnętrznego – to tylko ogólny zarys działań, jakimi zajmujemy się w celu odpowiedniego zabezpieczenia łodzi na okres zimowy.

Co zyskasz, kiedy zlecisz nam zimowanie łodzi w hali na Mazurach lub na placu strzeżonym?

Oferujemy zarówno zimowanie łodzi w hali na Mazurach, jak i na świeżym powietrzu – na specjalnie przygotowanym placu strzeżonym. Możesz zdecydować się na halę strzeżoną – ogrzewaną lub nieogrzewaną. W przypadku zimowania łodzi na placu i w hali bez ogrzewania konieczne jest wykonanie serwisu sprzętu. W ramach kompleksowej obsługi zajmujemy się także konserwacją i naprawą łodzi na Mazurach, zatem dokonamy przeglądu Twojej jednostki i w razie potrzeby usuniemy wszelkie usterki. Zimowanie łodzi to także świetna okazja do gruntownej oceny wszystkich jej elementów – zwłaszcza tych, które są widoczne dopiero po wydostaniu jej na ląd. Ta przymusowa przerwa w wodnych eskapadach ma zatem korzystne znaczenie w kontekście długofalowej i bezproblemowej eksploatacji łodzi.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie? Nadrzędnym priorytetem Yachting Polska jest jakość usług, którą gwarantujemy dzięki fachowej, pełnej pasji i zaangażowania kadrze. Wyróżnia nas sumienność, ogromna odpowiedzialność za powierzone mienie, a także zwracanie uwagi na detale, które w przypadku eksploatacji i zimowania sprzętu pływającego mają ogromne znaczenie. Kiedy podejmiesz z nami współpracę – zyskasz pewność, że Twoja łódź zostanie zarówno odpowiednio przygotowana, jak i przechowana w czasie sezonu zimowego. Oczywiście zadbamy również o jej bezpieczny transport – chroniąc efektywnie przed uszkodzeniami oraz potencjalnym upadkiem. W razie potrzeby doradzimy również w wyborze sposobu jej zimowania – zdajemy sobie sprawę, że potrzeby i możliwości klientów są różne i nie każdy zdecyduje się na zimowanie łodzi w hali.

Jakie korzyści daje zimowanie łodzi w hali?

Na początku chcemy podkreślić, że przechowywanie odpowiednio zabezpieczonej łodzi pod chmurką ma swoje zalety i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od zimowania łodzi na wodzie. W tym przypadku dbamy m.in. o właściwe naciągnięcie plandeki, wolne od zbędnego napięcia i zapewniające wystarczający dopływ powietrza. Chronimy w ten sposób jednostki przed zniszczeniami, które powoduje wilgoć. Nasze plandeki wykonane są ze specjalistycznych materiałów żeglarskich – dlatego możesz mieć pewność, że zarówno efektywnie zabezpieczą łódź przed warunkami atmosferycznymi, jak i będą bezpieczne dla kadłuba, chroniąc go od ewentualnych zarysowań. Co jednak będzie stanowić dodatkową korzyść, gdy zdecydujesz się na zimowanie łodzi w hali na Mazurach – zwłaszcza, jeśli będzie ona ogrzewana?

W tym przypadku ominie Cię obowiązek wykonania serwisu sprzętu – wszelkie zabiegi konserwacyjne oraz potencjalną naprawę łodzi w Mikołajkach lub w innej naszej mazurskiej lokalizacji – będziemy w stanie wykonać w trakcie zimowania sprzętu. Oprócz gruntownej kontroli wszystkich podzespołów jednostki, instalacji, mocowań elementów okucia, będziemy mogli również np. pomalować jej dno farbą antyporostową oraz dokonać wszelkich niezbędnych renowacji. Odpowiednia temperatura umożliwi nam także nałożenie laminatów i powłok żelowych oraz lakierowanie. Zimowanie łodzi w hali ogrzewanej to spore udogodnienie, które sprawi, że od razu zapomnisz o zamarzających resztkach wilgoci, które niszczą poszycie jednostki.

Cennik zimowania łodzi na Mazurach

Zapoznaj się z naszym cennikiem zimowania łodzi na Mazurach. Przedstawiliśmy w nim dostępne warianty przechowywania jednostek, a także usługi dodatkowe, które znajdują się w naszej ofercie. Podane kwoty są orientacyjne – na ostateczną wycenę wpływa kilka czynników, m.in. pora roku. Informacje dotyczące wyceny przekazujemy telefonicznie albo za pomocą maila – dostosowujemy się do preferencji klientów w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu!

Nazwa usługiCena (netto) PLN
Zimowanie yachtów motorowych/żaglowych na placu
1Skutery wodne z przyczepą 400 zł
25-7 m 900 zł
37-10 m 1500 zł
410-12 m2 000 zł
Zimowanie yachtów motorowych/żaglowych w hali nieogrzewanej
1Skuter wodny 800 zł
25-6 m 1600 zł
36-7 m1800 zł
47-8 m2200 zł
58-9 m2800 zł
69-10 m3600 zł
710-11 m4200 zł
811-12 m5000 zł
9Pow. 12 m6000 zł
Dodatkowe usługi
1Przeładunek łodzi bez przyczepy (jesień) 5 m – pow. 12 m300 – 800 zł
2Wyslipowanie łodzi 5 m – pow. 12 m150 – 300 zł
3Mycie i odkamienianie (jesień) 5 m – pow. 12 m300 – 700 zł
4Mycie wiosenne całej łodzi z kabiną 5 m – pow. 12 m250 – 1000 zł
Scroll to Top