Yaching Polska PL

Naprawa łodzi Mazury – fachowcy, którzy zreanimują Twój sprzęt

Nasze usługi szkutnicze obejmują naprawę łodzi na Mazurach. Zajmujemy się zarówno drobnymi usterkami, jak i zaawansowanymi uszkodzeniami. Likwidujemy z pozoru niegroźne rysy i pęknięcia zgięciowe oraz uderzeniowe, które z czasem mogą przysporzyć prawdziwych problemów i trwale naruszyć integralność panelu kadłuba. Naprawiamy wszelkiego rodzaju jachty: żaglowe, motorowe, żaglowo-motorowe, rekreacyjne, komercyjne, ponadto jednokadłubowce oraz katamarany. Przywracamy blask kadłubom stalowym, drewnianym oraz wykonanym z laminatów. Lakierujemy je, polerujemy oraz malujemy farbami antyporostowymi. Rozprawiamy się z pękniętym żelkotem i laminatem, a także sporej wielkości dziurami.

Zapewniamy szlifowanie punktowe ognisk osmotycznych oraz ich zabezpieczanie przy użyciu farby antyosmotycznej. Czy wiesz, że zjawisko osmozy znaczączo obniża wartość Twojej łodzi? Zajmujemy się także sprzedażą łodzi i jachtów na Mazurach, dlatego na ich naprawy patrzymy w szerszym kontekście. Poprzedzamy je zawsze dokładną oceną stanu technicznego. Określamy stopień zużycia poszczególnych elementów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do diagnostyki, który służy nam m.in. do wykonywania testów dotyczących drgań, poziomu hałasu oraz zakresu luzów. Dzięki temu możemy ustalić z dużą precyzją rodzaj niezbędnych napraw oraz dopasować odpowiednie metody postępowania.

Serwis zimowy łodzi na Mazurach – skorzystaj z rzetelnego przeglądu posezonowego

W naszej ofercie znajdują się zarówno naprawy bieżące, jak i serwis zimowy łodzi na Mazurach. Odgrywa on ważną rolę w procesie przygotowywania jednostki do przechowywania jej na naszym placu lub w nieogrzewanej hali podczas okresu zimowego. Umożliwia wykrycie nawet drobnych usterek, które mogą być efektem intensywnej eksploatacji łodzi w porze wiosenno-letniej. Nasz profesjonalny serwis pozwoli Ci zacząć kolejny sezon z radością i pewnością, że Twoja łódka jest gotowa na nowe przygody, a Ty i Twoi bliscy możecie czuć się na niej nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego systematyczny serwis posezonowy pozwoli Ci zarówno zaoszczędzić pieniądze, których spore sumy pochłaniają bardziej skomplikowane naprawy, jak i czas, który z pewnością ma dla Ciebie ogromne znaczenie w sezonie letnim.

W ramach serwisu zimowego łodzi na Mazurach wymieniamy oleje silnikowe oraz filtry olejowe, a także wykonujemy przeglądy silników stacjonarnych i zaburtowych. Efektywnie zabezpieczamy przed korozją zewnętrzne elementy silnika (m.in. gwinty w śrubach pawężowych, wspornik obrotowy oraz elementy układu kierowniczego) oraz elementy wewnętrzne (m.in. cylindry i tłoki). Dokonujemy wymiany oleju przekładniowego w stopie silnika, a jeśli zajdzie taka potrzeba – wymieniamy uszczelki, w tym uszczelnienia promieniowe wału (simmeringi). Na czas poza sezonem pozostawiamy silnik w pozycji umożliwiającej swobodny odpływ wody. Dokonujemy także zabezpieczenia układu paliwowego. Warto dodać, że wykonujemy również serwis wiosenny jednostek pływających.

Jakie inne naprawy łodzi oferujemy na Mazurach?

Zajmujemy się rozmaitymi naprawami łodzi na Mazurach, m.in. usuwaniem awarii silników, które zdarzają się dosyć często. Powstają zwykle w efekcie zapchania filtrów paliwa, ponadto przegrzania silnika. Przywracamy sprawność silnikom spalinowym i elektrycznym. Naprawiamy instalacje elektryczne, gazowe oraz hydrauliczne. Dokonujemy napraw osprzętu jednostek pływających, m.in. sterociągów, kół sterowych, przekładni, linii paliwowych oraz czujników. Dzięki współpracy z fachowcami, przed którymi serwis i naprawy łodzi nie mają żadnych tajemnic, gwarantujemy naszym klientom ofertę wysokiej jakości, która obejmuje także czarter łodzi na Mazurach. Bezpieczeństwo naszych klientów ma dla nas nadrzędne znaczenie, dlatego dbamy o nie niezależnie od rodzaju usługi.

Zajmujemy się także renowacją tapicerki pokładowej, plandek transportowych i portowych. Szyjemy i naprawiamy daszki bi-mini, tapicerujemy sufity, podłogi i meble jachtowe. Remontujemy wyposażenie pokładowe: kotwice, kluzy, windy kotwiczne, relingi. Zapewniamy również doposażanie łodzi w osprzęt elektroniczny, np. monitory urządzeń pokładowych, echosondy, sonary. Zakres naszych napraw łodzi na Mazurach jest szeroki i ściśle dopasowany do potrzeb klienta oraz jego aktualnych możliwości budżetowych. Doradzamy, jakie naprawy należy wykonać w pierwszej kolejności i jakich działań naprawczych klient może spodziewać się za jakiś czas. Rzetelna i wnikliwa diagnostyka to jeden znaszych wyróżników, dlatego możesz mieć pewność, że zyskasz pełen obraz stanu swojego wodnego pojazdu.

Scroll to Top