Yaching Polska PL

Łodzie i jachty Mikołajki – zapraszamy do zakupu jednostek nowych lub używanych

Zajmujemy się sprzedażą łodzi i jachtów w Mikołajkach. W naszej ofercie znajdują się jednostki nowe i używane, dlatego z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Satysfakcja klienta to dla nas priorytet, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie podejmowania decyzji o zakupie maszyny. Wiemy, że to duża inwestycja, która wymaga gruntownych przemyśleń, poprzedzonych zebraniem różnych ważnych informacji. W przypadku sprzętu używanego zwykle pojawiają się też obawy o jego stan techniczny. Jesteśmy świadomi rozmaitych trosk, które towarzyszą naszym klientom w związku z zakupem łodzi i dbamy o ich komfort – stawiamy na pierwszym miejscu dyspozycyjność w trakcie całego procesu sprzedaży oraz po jego zakończeniu.

U nas nie zostaniesz pozostawiony sam sobie – także po dokonaniu transakcji. Odpowiemy na Twoje pytania czy wątpliwości niezależnie od czasu, jaki od niej upłynął. Fachowe usługi posprzedażowe są dla nas równie ważne jak profesjonalny kontakt z klientem przed i w trakcie finalizowania zakupu. Co więcej, naszą ofertę rozbudowaliśmy zgodnie z zapotrzebowaniem miłośników żeglarstwa i uwzględniliśmy w niej również usługi, które dotyczą rejestrowania oraz ubezpieczania jednostek pływających. Każdemu klientowi chcemy w jak największym stopniu ułatwić dopełnienie wszelkich procedur i jak najszybciej przybliżyć go do momentu, kiedy poczuje prawdziwą wolność – odpoczywając na swojej świeżo zakupionej łodzi.

Jakie łodzie i jachty sprzedajemy?

Nasza oferta sprzedaży łodzi i jachtów w Mikołajkach jest urozmaicona przede wszystkim pod względem wielkości, mocy silników i wyposażenia jednostek. Znajdują się w niej łodzie znanych i cenionych marek, m.in. Flipper, Nimbus, Windy, Saxdor oraz Chaparall. Niektóre z nich stacjonują w innych lokalizacjach, m.in. w Gdyni. Sprzedajemy maszyny, które świetnie sprawdzą się zarówno do użytku rekreacyjnego, jak i komercyjnego. Będą wyjątkowymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół oraz kadry pracowników. Znajdziesz u nas m.in. używane łodzie typu houseboat, które jak na ten typ jednostek przystało – cechują się wyposażeniem charakterystycznym dla kawalerek o wysokim standardzie. Znajdziesz w nich wszystko, co przyda Ci się do przygotowania posiłku, wzięcia prysznica, relaksu oraz wypoczynku w dzień i w nocy.

Warto podkreślić, że zajmujemy się również naprawą łodzi w Mikołajkach i dokonujemy ich przeglądów –dlatego możesz mieć pewność, że oferowany przez nas sprzęt jest sprawny technicznie. Poza domkami na wodzie znajdziesz u nas także motorówki Flipper 900 DC i Flipper 900 ST, z silnikami zaburtowymi Mercury Verado V8 – o mocy 2×250 oraz 2×300 KM. Ze względu na pełne wyposażenie i możliwość pomieszczenia 11 osób łodzie te stanowią świetną lokalizację na imprezę w luksusowych i starannie wykończonych wnętrzach. Doskonały na event firmowy lub spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny będzie także Nimbus T11, który jest przeznaczony dla 10 osób oraz wyposażony w wersji standardowej w silnik Mercury Verado V8 2×300 KM.

Skontaktuj się z nami – zarówno w celu poznania szczegółów oferty sprzedaży łodzi, jak i ich dostępności. Ta ostatnia potrafi zmienić się bowiem w szybkim tempie, zwłaszcza przed zbliżającym się sezonem. Pamiętaj także, że poszerzyliśmy zakres naszych usług o leasing łodzi motorowych. Obserwujemy oczekiwania klientów i rozmawiamy z nimi na ten temat, dlatego mamy świadomość, że możliwość wynajmu długoterminowego jednostek – bez konieczności ich zakupu – ma dla części z nich bardzo ważne znaczenie. W przypadku leasingu również możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo i wsparcie – na każdym etapie współpracy. Zapraszamy – napisz lub zadzwoń – z przyjemnością porozmawiamy!

Scroll to Top