Yaching Polska PL

Giełda jachtów Mikołajki

Dlaczego stworzyliśmy giełdę jachtów w Mikołajkach? Z roku na rok rośnie zainteresowanie żeglugą w naszym kraju i przybywa entuzjastów wodnych eskapad, którzy zdecydowali się na zakup albo leasing jednostki pływającej. Cudowna Kraina Tysiąca Jezior ze Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich jest najbardziej popularnym miejscem do wodnego podróżowania po Polsce. Od początku istnienia stawiamy na fachowe i kompleksowe usługi – dlatego każdy miłośnik jachtingu otrzyma u nas dokładnie to, czego aktualnie najbardziej potrzebuje. Być może przestał Ci już wystarczać czarter łodzi w Mikołajkach i czujesz pełną gotowość do kupna własnej jednostki? A może jesteś już właścicielem pojazdu wodnego, który chcesz sprzedać?

W każdej z tych sytuacji zachęcamy Cię do skorzystania z naszej giełdy jachtów w Mikołajkach. Wystarczy, że wypełnisz formularz i dodasz swoje ogłoszenie (zakładka: Ogłoszenia). Powinno ono zawierać dokładny opis łodzi – przede wszystkim jej parametrów technicznych oraz wyposażenia – a także zdjęcia jednostki, które ilustrują jej aktualny stan. Ważne są również rok i miejsce budowy. Jeśli masz wątpliwości w zakresie jej wyceny – zwróć się do naszych rzeczoznawców. Pomogą Ci także w przypadku chęci zakupu łodzi. Możliwe, że znalazłeś właśnie tą wymarzoną, jednak potrzebujesz wsparcia fachowców, którzy ocenią, czy jej cena jest adekwatna do jakości. Jest to bardzo istotny element kupna łodzi używanych – wysokość Twojej inwestycji będzie uzależniona m.in. od zakresu potencjalnych napraw do wykonania.

Skorzystaj z naszej giełdy jachtów na Mazurach

Nasza giełda jachtów na Mazurach to okazja do poznania ofert jednostek nowych i używanych. W przypadku tych ostatnich decyzji o zakupie towarzyszy zwykle obawa o stan techniczny i dotychczasową historię serwisową łodzi. Każdy miłośnik rekreacji czy sportów wodnych, który przygotowuje się do kupna własnego jachtu, marzy o tym, aby móc użytkować go jak najdłużej i bez przykrych niespodzianek. Doskonale to rozumiemy –inwestycja w całkiem nową jednostkę jest dla większości motorowodniaków trudna do zrealizowania. Sprzedaż łodzi używanych cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak ich zakup wymaga szczególnego, specjalistycznego wsparcia. Jeśli interesujesz się tym tematem – z pewnością masz już za sobą analizę rozmaitych ogłoszeń tego typu i być może zamiast ekscytacji – czujesz pewien zamęt.

W Yachting Polska towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie zakupu sprzętu – począwszy od znalezienia interesującej oferty, dokonania oględzin jednostki z naszym rzeczoznawcą, przez fachowe doradztwo techniczne – aż po sfinalizowanie transakcji w ramach sprzedaży łodzi i jachtów na Mazurach. Ważne są dla nas długotrwałe relacje z klientami – zatem zapewniamy im profesjonalną obsługę posprzedażową, a nasi doradcy są do ich stałej dyspozycji. Nasza oferta obejmuje wszystkie usługi, które są ważne dla miłośników żeglarstwa – łącznie z rejestracją oraz ubezpieczaniem jednostek pływających. Zależy nam na tym, aby Twoja pasja przynosiła Ci jak najwięcej radości i była w pełni bezpieczna.

Znajdziesz u nas m.in. nowe łodzie Flipper 900 DC oraz Flipper 900 ST, wyposażone w niezawodne silniki zaburtowe Mercury Verado V8. Są to luksusowe jednostki – świetne zarówno na spokojne spotkania z rodziną, jak i firmowe imprezy integracyjne. Cechuje je m.in. ergonomia i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. W naszej ofercie mamy również łodzie innego skandynawskiego producenta: Nimbus T9 i Nimbus T11, zapewniające niezapomniane, żeglarskie przeżycia. Projektanci tych jednostek dołożyli starań, aby wyposażyć je w odpowiednią ilość miejsca do poruszania się i spotkań towarzyskich, a także odpoczynku i opalania się na słońcu. Nasza oferta obejmuje także łodzie: Saxdor 320 GTC, Four Winns, Cobalt 345 oraz Gobbi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje na temat ich dostępności.

Co zyskasz, zamieszczając ogłoszenie na naszej stronie?

Yachting Polska to firma, którą tworzą pasjonaci żeglarstwa, oferująca kompleksowe usługi dla pasjonatów żeglarstwa. Dlatego świetnie rozumiemy i wciąż wnikliwie poznajemy potrzeby naszych klientów. Od początku pojawienia się w branży dbamy o to, aby tworzyć przyjazne i otwarte miejsce, w którym każdy, kto marzy o relaksie wśród fal, uzyska potrzebne wsparcie. Kiedy zamieścisz u nas swoją ofertę sprzedaży i wpiszesz w treść ogłoszenia nazwę naszej firmy – pojawi się ono zarówno na naszej giełdzie jachtów w Mikołajkach, jak i w social mediach firmy. Co więcej, zadbamy o jego optymalizację pod względem SEO – dlatego będzie bardziej widoczne w internecie, a tym samym Twoje szanse na znalezienie nabywcy wzrosną.

Pomożemy Ci także przygotować jednostkę do sprzedaży. Zajmujemy się również naprawą łodzi na Mazurach – dlatego zadbamy o jej fachowy przegląd i w razie potrzeby usuniemy usterki. A jeśli konieczny okaże się jej transport na terenie kraju, a nawet poza jego granicami – będziemy do Twojej dyspozycji. Dzięki naszym kompleksowym usługom zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wszystko, co niezbędne, załatwisz bowiem w jednym miejscu – bez konieczności szukania i odwiedzania innych fachowców. Napisz lub zadzwoń do nas – porozmawiamy o szczegółach i odpowiemy na Twoje pytania dotyczące giełdy jachtów na Mazurach, a także całej naszej oferty.

Scroll to Top