Yaching Polska PL

Niemożliwe, a jednak już są!!! Nowości!!

łodzie jachty Mazury

Szanowni motorowodniacy!!!

Z miłą chęcią pragniemy zakomunikować, iż na rynku polskim, do oferty sprzedażowej firmy Yachting Polska, dołączyły takie jednostki motorowodne, jak:

 

  • Flipper 900 DC oraz Flipper 900 ST z hard topem z silnikami zaburtowymi  Mercury do wyboru: 2x 250, 2x 300KM  V8 Verado pełna opcja wyposażenia.

Jednostka , która zachwyca jakością wykończenia wnętrza pokładu. Sama jej stylistyka dodatki a także jakość materiału z jakiego są wykonane: siedzenia, obicia , meble zalicza ją do jednostek luksusowych w swojej klasie tutaj poczujesz, że jesteś w miejscu w którym każdy marzy być, po prostu dosłownie jak i w przenośni odpłyniesz;-).

Idealne sprawdzi się w warunkach jeziornych na wodach słodkich , na akwenach zamkniętych  jak i na morzu . Jednostka może uchodzić za typową tzw : imprezowania na wodzie ze względu na to iż łódź pomieści aż 11 osób : kuchenka, lodówka , schładzalnik , stolik elektrycznie opuszczany , dużo schowków i uchwytów na napoje , oświetlenie led, które bardzo efektownie wygląda szczególnie wieczorem czyni tą jednostkę dobrą opcją do zabawy. A także połączenia prestiżu z funkcjonalnością i już wcześniej wspomnianym luksusem. Motorówka po przez  solidna konstrukcje i grubość laminatu daje poczucie bezpieczeństwa  i także je zapewnia po przez:  czujniki i systemy antypożarowe  , komputer pokładowy pilnujący głębokości wszystko to sprawia , że beztroska zabawa i bezpieczeństwo  zostaną zapewnione.

  • Posiadamy również jednostki używane ale równie interesujące, skrojone na miarę potencjonalnego zainteresowanego zakupem łodzi motorowej są to łodzie takie jak między innymi:   Chaparall 310 2019,  Nimbus T9, Nimbus T11 i wiele innych dostępnych na zapytanie.

Drodzy czytelnicy wszystkie jednostki jakie zostały opisane w tym artykule i informacje o ich dostępności zostaną udzielone po wcześniejszym kontakcie z naszą firmą.

Dlaczego?

A no dlatego, iż dostępność w każdym kolejnym dniu może okazać się nie aktualna. Powodem tego jest bardzo szybko zbliżający się  sezon letni i mała ilość łodzi motorowych, które pojawiają się na bardzo krótko na rynku Polskim ze względu na ich duże zainteresowanie. W większości są to jednostki wyprodukowane pod indywidualne zamówienie a nie odebrane przez zamawiającego. Skomponowanie własnej łodzi pod siebie wymaga już czasu oczekiwania nie raz nawet do 1,5 roku .  Więc zachęcam do odwiedzin strony , kontaktu i ewentualnego zakupu .

Dzięki Naszej fachowej pomocy :

– Doradzimy Ci jaka łódź najlepiej będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom tak abyś Ty : twoja rodzina , znajomi , współpracownicy czy klienci poczuli się wyjątkowo i komfortowo.

– Ubezpieczysz swoją łódź

– Będziemy z Tobą w momencie zakupu; zajmiemy się dokumentacją  , sprawdzimy , doradzimy mamy swoich rzeczoznawców , zapewnimy serwis zimowy jak i letni który jest obowiązkowy przy nowych jak i używanych łodziach   , zapewnimy miejsce stacjonowania łodzi w hali na zimę i miejsce w porcie latem.

– Zajmiemy się serwisem twojej nowo zakupionej jednostki mamy autoryzację na: Mercury, Mercruisers , Cumis , Webasto

Nawiążemy współpracę w sferze czarteru łodzi bo czemu nie połączyć biznesu z zabawą , port stacjonowania Naszych jednostek to centrum Mikołajek na Mazurach.

Dziękuję za doczytanie artykułu do końca życzę miłej zabawy i korzyści z posiadania motorówki.

Podziękowania ślę również firmom, które obdarzyły nas ogromnym zaufaniem i chęcią współpracy –

To dzięki nim możemy oferować i sprzedawać na rynku Polskim tak piękne i luksusowe łodzie motorowe , dzięki ich kontaktom międzynarodowym tworzymy wspólnie dużą społeczność, która potrafi docenić  prestiż i luksus jakim jest przez nas oferowany sprzęt pływający.

W życiu o to przecież chodzi żeby w końcu poczuć wolność ….

Zdjęcia wykorzystane w poście są zdjęciami z katalogów firm i stoczni z jakimi współpracujemy. 

2 komentarze

  • Nie tylko zawartość, ale i forma tego tekstu zasługuje na uznanie – autor nie ogranicza się do przekazywania informacji, lecz kształtuje ją w sposób niemalże poetycki, co sprawia, że czytanie staje się nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale także estetycznym przyjemnością.

    Reply
  • Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top